Národní

Malé zvenku, velké uvnitř. Tento kompaktní model se dostane téměř všude a zvládne toho mnohem víc, než byste čekali. Fiat Fiorino s lehkostí uveze až 610 kg nákladu nebo 1 europaletu! Je to poctivý pracant, který je jako stvořený do úzkých uliček města, ale nezalekne se ani nezpevněné cesty, se kterou si také hravě poradí.
Nepřekonatelnou kompaktnost demonstrují i výkonné naftové motory s nízkou spotřebou, ke kterým vám dáme slevu 25 000 Kč bez DPH. V základní verzi ROCKER s naftovým motorem Fiorino startuje na 259 900 bez DPH. A navíc k vybraným skladovým vozům si nyní můžete vybrat i financování s úrokem od 0%.

Chcete získat více informací o této akční nabídce?

Kombinovaná spotřeba 4,9 – 5,3 l/100 km, emise CO2: 128 – 140 g/km. Použité fotografie jsou pouze ilustrační. Tato nabídka je platná až do odvolání. Uvedené informace a skutečnosti mají výlučně informativní charakter a nemůžou být považované za součást návrhu smlouvy. FCA Central and Eastern Europe Kft. si vyhrazuje právo všechny zde uvedené údaje kdykoliv změnit bez předchozího upozornění.